محل تبلیغات شما
خب اول بگیم هیتر ها یه سری مریض روانی هستن که با هیت دادن فک میکنن خیلی شاخ و خفنن!چراااا؟
چون این کارشون باعث جلب توجه میشه.فنواره راه میفته و سایت/وب/کامنت وبازدید بیشتری پیدا میکنه.
اولین و مهم ترین نکته درباره هیتر ها اینه که باید بهشون بی توجهی بشه.
یا اگه فندوم گروه خاصی بوده صرفا برای خراب سازی چهره گروه های دیگه این کارارو میکنن و هیت میدن!کی پاپ یه خانوادس و توهین به هر گروهی شما رو از رده کی پاپر بودن خارج میکنه!
البته من منظورم از هیت انتقاد نیس!انتقاد و هیت باهم فرق دارن!
انتقاد سازنده و منطقی عه ولی هیت یک توضیح تخریب کننده نا به جا عه و برای تخریب و تحقیر یک گروه یا فرد استفاده میشه!
حالا من تقاضا می کنم با هرگونه مواجه شدن با هرگونه هیتری و در هرجایی اونارو نادیده بگیرین!بزارین زور خودشونو بزنن وقتی دیدن هیچ عکس العملی نیس کم میارن!(یادتون باشه سکوت همیشه علامت رضایت نیس گاهی اوقات به معنی خفه شو احمق شخمی عه:/~).

گرفتین؟:/~
عافنر فن عای گل^^

فروش روح به شیطان"-"

من خیلی اشتباه کردم..!مگه ن؟:))

چرا تعداد هیتر ها رو ب افزایشه؟:))...؟

هیت ,نیس ,انتقاد ,ها ,هیتر ,گروه ,هیتر ها ,با هرگونه ,و هیت ,یک گروه ,گروه یا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاهیر ایران و جهان طراحی و اجرای سیستم های اتوماسیون صنعتی و ساختمان (پارس کنترل) Wholesale Minnesota Wild Jerseys NHLAt Lower Price. ریاضی مدرسه ها Nancy's receptions طراح و سازنده انواع سرسره های آبی و سرسره فایبرگلاس ، سرسره های پلی اتیلن ، سرسره کودکان و انواع سرسره مهدکودک محمد مجتبی نیک پی Everything 7 وبلاگ احمد علیزاده فلاح مطالب اینترنتی